Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
28-12-2019 21:54:14

Milletvekili Bulut ve Başkan Gürgöze, Memur Sen İl Temsilciliği’nin Toplantısına Katıldı

Memur-Sen İl Temsilciliği’nin “2019 Yılı Başkanlar Kurulu Toplantısı” bağlı sendika başkanlarının yanı sıra AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze’nin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantının gündeminde tanıtımı yapılan yerli ve milli otomobil üretimi vardı.

 

BAHŞİ: NAZİK ZİYARETİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM

Memur Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, 2019 yılının son toplantısında kamu çalışanlarının sorunlarını siyasilere ileteceklerini belirtti. İbrahim Bahşi, “2019 yılını değerlendirerek hem kamu çalışanlarının sorunlarını kendilerine ileterek, özellikle dün ülkemizde milletimizin 50 yıllık hayali vardı. Gerçekleşti. Kendirine bu anlamda, şahıslarında değerli Cumhurbaşkanımıza teşekkür etmek için bir aradayız. Diğer konuları istişare etmek için teşrif ettiler. Bu anlamlı nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Memur Sen ailesi adına hoşgeldiniz diyorum” dedi.

 

GÜRGÖZE: HAYATA GEÇMİŞ OLMASININ MEMNUNİYETİNİ YAŞIYORUZ

Tanıtımı yapılan yerli otomobilin 82 milyon tarafından sahiplenilmesi gerektiğini söyleye AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Dün ülkemiz adına ve milletimiz adına önemli olan bir gelişmeyi hep birlikte yaşadık. 82 milyonun rüyası olan ve 82 milyon kişinin de sahiplenmesi gereken hayal diye görülen yerli otomobil projesinin hayata geçmiş olmasının memnuniyetini yaşıyoruz. Bu kadar güçlü bir liderin partisinde yer almayı büyük bir şeref ve onur olarak kabul ediyoruz. Bizim parti olarak da 2019 yılı kongre süreçlerimiz vardı. Bugün 3 beldemizin kongresini gerçekleştirdik. Şubat ayından itibaren de ilçe kongrelerimizi, ve il kongremizi gerçekleştirerek bu ile hizmet etmenin haklı gururunu yaşayacağımızı ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu

 

BULUT: EL BİRLİĞİYLE, GÜÇ BİRLİĞİYLE GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLURUZ

AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, Yerli otomobil üretiminin kıymetli olduğu bir dönemde STK’ların yerli ve milli olmasının öneminin daha iyi anlaşıldığını vurguladı. Milletvekili Bulut, “STK’ların milli ve yerli olmasının önemini hepimiz çok daha iyi anlıyoruz. Bu yönüyle de çok kıymetli olduğunuzu bilmenizi istiyorum. 2019’u değerlendirme toplantısı sizin hasat toplantınız. Geriye kalan bakiyeleri de inşallah biz toplantı sonunda da tamamlarız. Yapabileceğimiz şey varsa eksiklikleri inşallah el birliğiyle, güç birliğiyle gerçekleştirmiş oluruz” dedi.

 

BULUT: ÇOK DAHA COŞKULU KARŞILANIRDI

Türkiye ve dünyanın önemli süreçlerden geçtiğini anımsatan Milletvekili Metin Bulut, savunma ve otomotiv sektöründe Türkiye’de gelinen noktayı anlatarak “Emin olan bu otomotivi 5 yıl önce paylaşmış olsaydık, çok daha coşkulu karşılanırdı. Biraz da göz alıştı. Artık otomotiv yapmak bile bizim milletimize basit geliyor. Çünkü biz bu işi çözdük. Bunun insansızını, havada uçanını yapan, yerde gidenini yapamaz mı? Bunu da fevkalade yapar. Bu güce ulaştık. Bu gücün devam edebilmesi için birliğimizin beraberliğimizin, dostluğumuzun bunların hepsinin aynı şekilde devam etmesi gerekiyor” ifadelerini kullandı.

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.