Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
29-04-2019 18:19:26

Başkan Gürgöze İl Genel Meclisi Başkanı Şerbet’i ve MÜSİAD Elazığ Şubesini Ziyaret Etti

31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti’den İl Genel Meclisi Üyeliğine seçilen ve İl Genel Meclisi üyeleri arasında yapılan seçimlerde de AK Parti’nin adayı olarak İl Genel Meclisi Başkanlığı’na aday gösterilen ve seçilen İbrahim Şerbet’in ziyaretçileri vardı.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, İl Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Şerbet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

ŞERBET: BU ZİYARET BENİM İÇİN ÇOK ANLAMLI

İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet, “Sayın İl Başkanımız Ramazan Gürgöze ve Başkan Yardımcıları, yönetimdeki arkadaşlarıyla birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Bu ziyaret benim için çok anlamlı, çok önemli bir ziyaret oldu. Duygulandım. Başkan’ımla uzun yıllardan beri birlikte çalıştık yardımcısı olarak. Başkan’ımın bu nazik düşüncesinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz diyorum” ifadelerini kullandı.

GÜRGÖZE: BU SÜRECİ İNŞALLAH EN GÜZEL ŞEKİLDE YÜRÜTECEKTİR

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ise, “Başkan yardımcılarımızla birlikte bizim için çok anlamlı olan bir ziyarette bulunuyoruz. İl Genel Meclisi Başkanlığına seçilen İbrahim Şerbet Abimizi ziyaret geldik. Bizim şu ana kadar yapmış olduğumuz ziyaretleri içerisine belki de en anlamlılarından bir tanesi hakikatten. Uzun yıllar birlikte çalıştığımız, birlikte mesai             harcadığımız, bizim Başkan Yardımcılığımız görevini üstlenen, hakkıyla bu görevini yerine getiren İbrahim Abi’nin öncelikle İl Genle Meclis üyesi olmasının akabinde yapılan seçimlerde Meclis Üyeleri arasında da yapılan seçimlerde de İl Genle Başkanlığı sıfatıyla bugün şu anda burada oturuyor olması bizi fevkalade memnun etmiştir. Çünkü birlikte mesai yaptığımız, birlikte çalıştığımız, gecemizi gündüzümüzü paylaştığımız, acımızı kederimizi birbirimizle sevincimizi paylaştığımız bir mesai arkadaşımızın böyle önemli bir görevde yer almış olmasını son derece anlamlı buluyoruz. İbrahim Abide bu hizmeti fevkalade güzel bir şekilde yerine getirerek inşallah seçilen bir AK Parti İl Genel Meclis Üyeliğinin akabinde de tüm meclis üyelerine de başkanlık yaparak bu süreci inşallah en güzel şekilde yürütecektir. Tabi partimizde çok uzun yıllar görev yapan bir ağabeyimiz olan İbrahim Abi bütün köyleriyle, bütün mahalleleriyle Elazığ’ın çok yakinen tanımakta. Bütün muhtarlarla çok iyi ilişkileri olan birisi. Dolayısıyla bu yönde meclis üyesi yaptığımızda da en önemli özelliklerinden bir tanesi de bu olarak görmüş ve yapmıştık” şeklinde konuştu.

MÜSİAD ELAZIĞ ŞUBESİ ZİYARET

İl Başkanı Gürgöze ve beraberindeki heyetin bir sonraki durağı MÜSİAD Elazığ Şubesi oldu. 

ÖZEREN: GERÇEK GÜNDEMİMİZ OLMASI GEREKEN EKONOMİYE DÖNMEMİZ GEREKİYOR

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren, “ 2017’de başkanlık seçimleri, onun akabinde de tekrar genel seçimler ve yerel seçimler yaşanması bu ülkemize, sizlere ve hepimize hayırlı olsun inşallah. Uzun bir seçim süreci yaşadıktan sonra malum ülkemiz ekonomik sıkıntı yaşıyor. İnşallah bu seçim gündemini ülkemizden, gündemimizden bir an önce atıp gerçek gündemimiz olan ekonomiye yönelmemiz gerekiyor. Çünkü işsizlik geçen yılki rakamlara göre nazaran biraz daha artış göstermekte. Dolar 6 bandını zorlamaya başladı. Bunlar, bizleri, sanayici ve iş adamlarını ciddi anlamda etkilemeye başlamaktadır. Her gün konkordato ilan eden firmaların sayısı maalesef günden güne artmakta. Bunların önlemini almak, tabi bunu gerçekten ihtiyacı olanlara vermek özellikle bu konkordato olayında bunu art niyetli olarak kullanan firmalar da var. Bunun önlemini almak gerekmektedir. Bu yüzden malum seçimleri bir an önce ülkemizin gündeminden atıp gerçekten gerçek gündemimiz olması gereken ekonomiye dönmemiz gerekiyor” dedi.

GÜRGÖZE: EN ŞANSLI İKTİDARLAR BİZİM İKTİDARLARIMIZ

MÜSİAD’I önemsediklerini söyleyerek konuşmasına başlayan AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Son birkaç yılda çok büyük seçimler yaşadık, çok yoğun bir gündemde seçimler yaşandı. 2016-2015-2017-2018’de yok ama 2019’da nihayet yerel seçimleri hep birlikte ülkemizde gerçekleştirmiş olduk. Dolayısıyla seçimlerin yoğun olarak yaşandığı dönemlerde başka alanlara yönelmek belki çok kolay olmayabiliyor, ilgi odağını ekonomiye odaklanmak belki çok mümkün olmayabilir ama AK Parti iktidarları seçim dönemlerine yönelik seçim politikası, seçim ekonomisi uygulamadıkları için en şanslı iktidarlar bizim iktidarlarımız. Bizim iktidarlarımız döneminde yaşayan iş dünyası seçim dönemlerinde sürekli rahat etmiştir. Özellikle son dönemlerde 15 Temmuz’da başlayıp fiilen darbe girişimi, akabinde ekonomik girişimler, dış dünyada Türkiye’yi yalnızlaştırmak ve Türkiye’de iktidarı denk kadroları iktidardan uzaklaştırma gayretleri, nihayetinde de geçen Ağustos ayında Kur’a yönelik faaliyetlerin ve faize yönelik saldırıların olması neticesinde ülkemizde iş dünyasında ve ekonomide de önemli sayılabilecek sıkıntıları yaşadığımızı kabul ediyoruz hükümet olarak. Ama AK Parti iktidarları döneminde bankacılık sektöründe, finans sektöründe, iş dünyasında çok radikal ve önemli kararlar alınmamış olsaydı, güçlü bir ekonomik yapı ve finansal yapıya sahip olmamış olsaydık ülkemiz çok daha zor koşullardan geçebilirdi. Çok şükür hükümetlerimiz dönemlerinde alınan kararlar ekonomik istikrarın ve finansal istikrarın olması neticesinde bu saldırılarda çok şükür ber taraf edildi” diye konuştu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.