Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
07-03-2020 18:39:52

AK Parti, Üç İlçede Kongrelerini Yaptı

AK Parti İl Başkanlığı, Üç İlçede Kongrelerini gerçekleştirdi. Karakoçan, Kovancılar ve Palu ilçelerinde gerçekleştirilen kongrede Başkanlar güven tazeledi.

 

KARAKOÇAN İLÇESİ

 

ÖZDEMİR: “HER TÜRLÜ GAYRET VE ÇABANIN İÇERİSİNDEYİZ”

Milletvekilleri, İl, ilçe ve belde teşkilat üyelerinin katılımıyla ilk kongre Karakoçan İlçesi’nde gerçekleştirildi. Kongrenin ev sahipliğini yapan AK Parti Karakoçan İlçe Başkanı Ülküşan Özdemir, “Ak Parti Karakoçan teşkilatı olarak, ana kademe, Kadın kolları ve Gençlik kolları, mahalle temsilcilerimizle birlikte ilçemizde ve köylerimizi tek tek gezip vatandaşlarımızın derdini dileyip çözüm yolları bulup, her türlü gayret ve çabanın içerisindeyiz” dedi.

 

AKBABA: “KARAKOÇAN’A LAYIK BİR BELEDİYE BAŞKANI OLMA ARZUSU İÇERİSİNDEYİZ”

Yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler veren Karakoçan Belediye Başkanı Ayhan Akbaba, “Görevde olduğumuz 11 aylık kısa bir süre içerisinde birçok işin startını verdik. Ve çalışmalarına başladık. Bunlardan bazılarını Milletvekillerimize ve İl Başkanlığına arz etmek istiyorum. Saygı değer Karakoçan halkı bildiğiniz gibi su arıtma tesisi projemiz vardı. Bir türlü yol kat edememiştik. Bizler bunun takipçisi olarak dosyayı bildirdik şuan ihale aşamasındayız. İnşallah yazın ortalarında ilk kazmayı vurmayı düşünüyoruz. Karakoçan’a layık bir belediye başkanı olma arzusu içerisindeyiz” diye konuştu.

 

GÜRGÖZE: “ÜYE SAYIMIZIN YETERLİ OLAMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ”

Kongrede konuşan AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze de, “Zor günlerden geçtiğimiz bugünlerde Ak Partiyi daha fazla sahiplenip, daha da güçlü olması, daha da güçlü şekilde Recep Tayip Erdoğan’ın arkasında olduğumuzu, milletçe ifade etmek için sizlerden daha çok çalışmanızı istirham ediyorum. Yine bugün yapılacak olan kongreyle, görev alacak ilçe başkanlarımız ve yönetimine bundan sonraki süreçlerde daha da çok çalışmalarını, milletimize Ak Partimizin hizmetlerini ve bu Ülke için geleceğiniz için, gençlerimiz için hedeflediğimiz çalışmaları anlatacak ve sizlerle bir arada olacaklardır. Sadece ilçe teşkilatlarımızdan bir ricada bulunarak sözlerime son vermek istiyorum. Başta ilçe başkanımız ve yeni oluşacak yönetimiyle birlikte, Karakoçan ilçemizde üye sayımızın verdiğiniz destek oranında yeterli olamadığını düşünüyoruz. Bu nedenle en kısa süre içerisinde üye yapma seferberliği başlatmanızı sizlerden rica ediyor. 6. Olan kongremizin Karakoçan’ımıza, İlimize, Partimize ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyor. Katılımlarınızdan, yoğun ilginizden, AK Partimize olan desteğinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kaydetti.

 

Karakoçan İlçesi’nde tek liste ile gidilen kongrede başkan Ülküşan Özdemir güven tazeledi.

 

KOVANCILAR İLÇESİ

 

SARIPOLAT: “DOKUNMADIK GÖNÜL BIRAKMAMAYA ÇALIŞTIK”

Kongre heyecanının yaşandığı bir diğer ilçe ise Kovancılar ilçesiydi. Kongrede partililerine hitap eden AK Parti Kovancılar İlçe Başkanı Selami Sarıpolat, “Bizler elimizi taşın altına koyarak, sıkmadık el dokunmadık gönül bırakmamaya çalıştık. Bu bağlamda desteklerinden dolayı yönetim kurulu başkanlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

AKPINAR: “KOVANCILAR VE PALU KESİNTİSİZ DOĞAL GAZ KULLANACAK”

İlçenin bundan sonra kesintisiz doğalgaz kullanacağını ifade eden Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, “ Kovancılar ve Palu bundan sonra kesintisiz doğal gaz kullanacak. Bu konuda emeği olan milletvekillerimize, başkanlarımıza, bakanlarımıza, bürokratlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

DEMİRBAĞ: “GEREKLİ ADIMLAR ATILDI”

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Gerekli adımlar atıldı. Milletçe büyük bir dayanışma içerisinde birlik olundu. Milletimize müteşekkiriz. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Bakanlarımızda ilimize teşrif ettiler. Önemli adımlar attılar. Bakanlar burada olmasaydı, şuana kadar görülen işleri 1 sene sonra ancak görebilirdik. En az 6 ay zamanımızı alırdı” dedi.

BULUT: “İLÇE BÜTÜN İMKANLARDAN İSTİFADE EDEBİLECEK”

AK Parti MKYK Üyesi Metin Bulut ise konuşmasında, “İnşallah bu kongre sonunda da bir nöbet değişimi olacak. nöbet değişimleri sadece ilçe başkanlarının değişimiyle olan bir şey değil. Ülke genelini bir değerlendirmek lazım. Bunlar içerisinde ki nöbet değişimleri de bizle açısından kutsal. Kovancılar genel hayata etkinlik alanına dahil edildi. Ve AFAD kapsamındaki bütün imkanlardan ilçe istifade edebilecek. O yüzden bu güne kadar emek harcamış bütün yönetim kurulu üyelerine şükranlarımı arz ediyorum. Hepsinin emeğine sağlık” diye kaydetti.

Kovancılar İlçe Başkanı Selami Sarpolat, kongrede güven tazeledi.

PALU İLÇESİ

ERGİNÖZ:VESİLEYLE GÖREV ÜSTLENECEK ARKADAŞLARIMIZA KOLAYLIKLAR DİLİYORUM”

Kongrelerin son durağı ise Palu’ydu. Palu’da gerçekleştirilen kongrede ilk olarak Palu İlçe Başkanı Hasbi Erginöz, “Hayırlarla yarışarak, görevimizi icra edeceğiz inşallah. Bu vesileyle görev üstlenecek arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum” dedi.

YILDIRIM: “VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA BULUNMAK GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ”

Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım, “Her zaman vatandaşlarımızın yanında bulunmak gayreti içerisindeyiz. Bugünde bizleri yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

BALIK: “KONGRELER YENİDEN BİSMİLLAH DİYEREK, YOLA DEVAM ETMEKTİR”

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, “AK Parti’de kongreler yenilenme diyoruz. Ama aslında yenilenme değil, Kongreler yeniden bismillah diyerek, yeniden yola devam etme anlamına geliyor. Yola devam ederken de öncekilerle birlikte yol yürüdüğü bir zaman. Bizde bugünden sonra bugün ki ve bütün kongrelerimizden sonra arkadaşlarımızla birlikte yolumuza devam edeceğiz” diye kaydetti.

Kongrede ilçe başkanı Hasbi Erginöz güven tazeledi.

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.