Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
23-03-2019 20:56:07

Başkan Gürgöze, “Genç Kürsü”de

31 Mart Yerel seçim öncesinde çalışmalarını hızlandıran ve dikkat çeken projeler hayata geçiren AK Parti Elazığ Gençlik Kolları, “Genç Kürsü” kurdu.

Farklı siyasi görüşlerden gençler, kürsüde yaptıkları konuşmada Elazığ’da ki yerel yönetimlerden beklentilerini, gençlere yönelik nelerin yapılması gerektiğini ve yaşadıkları sıkıntıları anlatarak önerilerini sıraladı.

Akgün Otelde düzenlenen toplantıya AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkez MYK Üyesi Burak Yıldız ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Uğurcan Güleç katıldı.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkez MYK Üyesi Burak Yıldız ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Uğurcan Güleç, gençlerin talepleri tek tek not aldı ve sorularına da yanıt verdi.

GÜLEÇ: İLERİSİ İÇİN ÇEŞİTLİ PROJELER SİZLER İÇİN HAZIRLAYACAĞIZ

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Uğurcan Güleç, gençlik kolları olarak yaptıkları seçim çalışmaları ile ilgili bilgi vererek, “Gerek doğum günü çalışmalarıyla, gerek genel merkezimizin başlatmış olduğu dijital mektup çalışmalarıyla, yine mahallelerimizde, çeşitli ilçelerimizde yaptığımız Genç Kürsü programımızla genç kardeşlerimizin yanlarında olmaya çalıştık. Onların sıkıntılarını, eleştirilerini aldık ve bunlarla alakalı, genç kardeşlerimizle alakalı neler yapmalıyız diye düşünüp yine ilerisi için çeşitli projeler sizler için hazırlayacağız”dedi.

YILDIZ: MÜCADELE GÖSTERMEMİZ LAZIM

AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkez MYK üyesi Burak Yıldız, seçimlerden AK Parti’nin ülke genelinde oy oranını yükselterek, başarıyla çıkacağına inandıklarını söyleyerek, “Şu bir haftalık süreçte kapı kapı gezerek başta kendi yakın çevremiz, üniversite okuyan arkadaşlarımız kendi üniversitedeki arkadaşları ile eşimiz, dostumuzla partimizin vermiş ve vereceği desteğini daha fazla üst seviyeye çıkarmak için mücadele göstermemiz lazım. Gayret sarf etmemiz lazım. Bunu sonucunu inşallah 1 Nisan sabahı Elazığ ilimizde ve Türkiye’de partimiz oy çıtasını daha da ileriye taşıyarak üzerimize düşen vazifeyi göstereceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, seçimlerin önemine değinerek, AK Parti’nin iktidara geldiği günden bugüne kadar Türkiye’ye yaptığı hizmetleri anlattı.

GÜRGÖZE: BİZ ALACAĞIMIZ KARARLARI KARARLARI SİZLERLE ALALIM

Başkan Gürgöze, partilerinin gençlere verdiği öneme vurgu yaparak, “Biz AK Parti olarak gençliğe önem veren partiyiz. AK Parti’nin Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan kadar sizlere güvenen başka bir siyasi parti veya siyasi bir lider veya siyasi bir kadro gerçekten yok. Buna inanarak söylüyoruz. Gerçeği de bu. Biz bir karar verirken, AK Parti misyonu olarak, AK Parti olarak o kararın gençler adına değil, gençlerle birlikte karar vermek isteriz.  Birileri sizin adına karar vermek isteyebilir ama biz öyle yapmıyoruz. Biz vereceğimiz kararları sizlerle alalım. Kadınları problemini kadınlarla alalım. Kadınların adına değil kadınlarla alalım. Toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren her hangi bir alanda bir sorun varsa veya bu soruna yönelik çözüm önerileri aranıyorsa o tarafların içerisinde bulunduğu bir düşüncenin ürünü olarak ancak geliştiği taktirde sonuç odaklı, doğru sonuç alınabilir bir yöntem olduğunu düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

GÜRGÖZE: BİZ SOSYAL BELEDİYECİLİKTEN BAHSEDİYORUZ

AK Parti’nin yerel seçim vizyonunu da açıklayan Başkan Ramazan Gürgöze, “AK Parti şimdiye kadar yapmış olduğu hizmetleri katlayarak devam ettiriyor. Bu seçimlerde bizim bir sloganımız var. Artık kaldırımdan bahsetmiyoruz, alt yapıdan bahsetmiyoruz, üstyapıdan bahsetmiyoruz, yoldan bahsetmiyoruz, asfalttan bahsetmiyoruz, kilitli parkeden bahsetmiyoruz.  Neden? AK Parti iktidarlığı döneminin de o kadar büyük hizmetler yapıldı ki, alt yapı diye tabir ettiğimiz hizmetlerin tamamını artık bunlar belediyenin asli görevi. Bir insanın evini süpürmesi gibi, bir aile reisinin ailesinin iaşenin sağlayacak kadar elzem olan bir şey. Biz sosyal belediyecilikten bahsediyoruz” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.