Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
02-07-2020 17:00:02

AK Parti Elazığ İl Teşkilatı Türkiye’de 2’inci Oldu

18 yıldır Türkiye’nin kalkınmasında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyük rol oynayan AK Parti tüm milletin gönlünü fethetmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Başkan Erdoğan tüm teşkilat mensuplarına normalleşme süreci ile birlikte "Gönül Seferberliği" çağrısında bulundu.

BAŞKAN ERDOĞAN: 2023'TE 15 MİLYON ÜYEYE ULAŞMIŞ OLACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’ye yeni üye kazandırma ile ilgili yaptığı açıklamada, “Yeni üye kazanma çalışmaları da asla ihmal etmemiz gereken hususlardan. Hedefimiz her sene 1 milyon yeni üye yapmaktır. Böylece 2023'te 15 milyon üyeye ulaşmış olacağız” ifadelerini kullanmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın normalleşme süreci ile birlikte yaptığı "Gönül Seferberliği" çağrısı, Elazığ teşkilatlarında büyük bir hareketlilik oluşturdu.

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı koordinesinde yürütülen çalışma sonucunda AK Parti Elazığ İl Başkanlığı, 81 il arasında en çok üye toplayan 2’inci il oldu.

BAŞKAN GÜRGÖZE: BÜYÜK BAŞARILAR İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

Elazığ teşkilatının Türkiye başarısını sosyal medya paylaşımı yaparak duyuran AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan GÜRGÖZE, gönül seferberliği başlattıklarını ifade ederek, “Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız tarafından başlatılan “Yeni Üye Seferberliği “ kapsamında yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu Haziran ayında yeni üye yapma oranında Elazığ Teşkilatımız Türkiye 2. si olmuştur. Tüm ilçe başkanlarımızı ve yönetimlerini tebrik ediyorum. Elazığ teşkilatı olarak hem seçim dönemlerinde yaptığımı çalışmalar hem de seçim dönemleri dışındaki teşkilat çalışmalarımız ile genel merkezimizin değerlendirmelerinde hep başarılı teşkilatlar arasında yer aldık. Elâzığ’ımız adına bu başarılarla da gururlandık. Elbette bu başarılar da en büyük pay değerli hemşerilerimizindir. Hemşehrilerimizin partimize verdiği destek ve güven bizleri her zaman bahtiyar kılmakta, onlara layık olmak adına bütün gücümüzle çalışmaktayız. Teşkilatlarımızın birlik ve beraberlik içerisinde, ekip ruhu içerisinde çalışmaları da elde ettiğimiz başarılar da önemli bir etkiye sahiptir. Elazığ teşkilatı olarak en ücra köşede ki köy ve mahalle temsilcimizden ilçe, belde ve il yönetimlerimize kadar bu aziz şehrin insanlarına en güzel hizmetleri yapmak, onların derdiyle dertlenip, dualarında yer almak hep temel hedefimiz olacaktır. Halkın ve hakkın rızasını gözeterek, durmadan, dinlenmeden çok daha büyük başarılar için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.