• Teşkilat Başkanımız Ataş Elazığ’da

  Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Ataş, Başkan Yardımcısı Dr. Saadettin Aydın ve 6. Bölge İl Başkanlarımız, çeşitli programlara katılmak üzere Elazığ’a geldi.
  Türkçe
 • Gürgöze: “Vatandaşın Gönlünü Kazanmak Oyunu Kazanmak Kadar Önemli”

  AK Parti İl Başkanımız Ramazan Gürgöze, partimizin kurulduğu günden bu yana hep halkının yanında olduğunu belirterek, “AK Parti kurulduğu günden itibaren hep halkın durduğu yerde durmuştur. Vatandaşımızın gönlünü kazanmayı oy kazanmak kadar önemli gören bir siyasi gelenekten geliyoruz” dedi.
  Türkçe
 • AK Parti Elazığ İl Teşkilatı  Hatıra Ormanı Oluşturuldu

  AK Parti Elazığ İl Başkanlığımız tarafından çevre bilincini yaygınlaştırmak ve gelecek nesillere daha yeşil bir Elazığ bırakmak için Harput’ta hatıra ormanı oluşturuldu.
  Türkçe
 • TEŞKİLATLARIMIZ ÖDÜLLENDİRİLDİ

  AK Parti İl Başkanlığımız 16 Nisan’da yapılan Halk Oylamasında “En yüksek “EVET” oyu çıkan ilçe, belde ve mahalle başta olmak üzere il genelindeki teşkilatlarını ödüllendirdi.
  Türkçe
 • GÜRGÖZE’DEN TEŞKİLATLARA VE VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR

  AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, 16 Nisan Halk Oylaması’na destek veren Elazığlı vatandaşlara ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti.
  Türkçe
 • Başbakan Yıldırım Vefa Buluşması İçin Elazığ’a Geldi

  Başbakan Binali Yıldırım, Elazığ’da partisinin düzenlediği ‘Vefa Buluşması’ programında konuştu. Yıldırım, 16 Nisan tarihinin yeni bir milat olacağını belirterek, “16 Nisan ile birlikte Türkiye aydınlık yarınlara yelken açacaktır. Biz inanıyoruz siz inanıyorsunuz o halde başaracağız” dedi.
  Türkçe
 • Sağlık Bakanımız Akdağ Elazığ’da

  Sağlık Bakanımız Recep Akdağ, çeşitli ziyaretler yapmak ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini anlatmak için Elazığ’da geldi. İlk önce Elazığ Valiliğini ziyaret eden Bakan Akdağ, burada Vali Murat Zorluoğlu’ndan bilgi aldı.
  Türkçe