• Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş Elazığ‘da

  Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş Elazığ'da, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a geldi.
  Türkçe
 • Gürgöze: “Milletimiz, 16 Nisan’da Kendi Anayasasını Onaylayacak”

  AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, 16 Nisan'da Halk Oylaması'na sunulacak olan Anayasa Değişikliği'nin yerli ve milli olduğunu belirterek "Anayasa değişikliğini hazırlarken tek adresimiz aziz milletimiz oldu. 16 Nisan’da milletimiz kendi anayasasını onaylayacak ve Türkiye’nin önündeki engeller kalkmış olacak” dedi.
  Türkçe
 • Bakanımız Faruk Özlü Elazığ‘da

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü, anayasa değişiklik paketi referandum kampanyası çalışmaları kapsamında Elazığʹa geldi.
  Türkçe
 • AK Parti Karakoçan’da Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı

  16 Nisan'da yapılacak olan Halk Oylaması öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti İl Teşkilatı bu kapsamda Karakoçan İlçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi açtı.
  Türkçe
 • Ak Parti Keban ve Ağın’da Vatandaşlarla Buluştu

  Halk Oylaması çalışmalarını sürdüren AK Parti Elazığ İl Teşkilatı Keban ve Ağın ilçelerinde teşkilat üyeleri, esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldi.
  Türkçe
 • GÜRGÖZE: “ÇİFT BAŞLILIK ORTADAN KALKIYOR”

  AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Şu anki sistem baba ile oğulu bir birine düşürecek, karmaşık bir sistem. Yönetimin tek elden yürütülmesi, tek elden kararların alınması her zaman ülkelerin siyaseti açısından, kalıcı istikrar açısından daha uygundur” dedi.
  Türkçe
 • Gürgöze: “Ak Parti, İstikrarın Teminatı ve Güvencesidir”

  AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, AK Parti’nin istikrarın teminatı ve güvencesi olduğunu belirterek, yeni sistemle daha hızlı ve etkin kararların alınacağını bu sayede büyümenin daha hızlı olacağını kaydetti.
  Türkçe