• TEŞKİLATLARIMIZ ÖDÜLLENDİRİLDİ

  AK Parti İl Başkanlığımız 16 Nisan’da yapılan Halk Oylamasında “En yüksek “EVET” oyu çıkan ilçe, belde ve mahalle başta olmak üzere il genelindeki teşkilatlarını ödüllendirdi.
  Türkçe
 • GÜRGÖZE’DEN TEŞKİLATLARA VE VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR

  AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, 16 Nisan Halk Oylaması’na destek veren Elazığlı vatandaşlara ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti.
  Türkçe
 • Başbakan Yıldırım Vefa Buluşması İçin Elazığ’a Geldi

  Başbakan Binali Yıldırım, Elazığ’da partisinin düzenlediği ‘Vefa Buluşması’ programında konuştu. Yıldırım, 16 Nisan tarihinin yeni bir milat olacağını belirterek, “16 Nisan ile birlikte Türkiye aydınlık yarınlara yelken açacaktır. Biz inanıyoruz siz inanıyorsunuz o halde başaracağız” dedi.
  Türkçe
 • Sağlık Bakanımız Akdağ Elazığ’da

  Sağlık Bakanımız Recep Akdağ, çeşitli ziyaretler yapmak ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini anlatmak için Elazığ’da geldi. İlk önce Elazığ Valiliğini ziyaret eden Bakan Akdağ, burada Vali Murat Zorluoğlu’ndan bilgi aldı.
  Türkçe
 • Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş Elazığ‘da

  Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş Elazığ'da, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a geldi.
  Türkçe
 • Gürgöze: “Milletimiz, 16 Nisan’da Kendi Anayasasını Onaylayacak”

  AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, 16 Nisan'da Halk Oylaması'na sunulacak olan Anayasa Değişikliği'nin yerli ve milli olduğunu belirterek "Anayasa değişikliğini hazırlarken tek adresimiz aziz milletimiz oldu. 16 Nisan’da milletimiz kendi anayasasını onaylayacak ve Türkiye’nin önündeki engeller kalkmış olacak” dedi.
  Türkçe
 • Bakanımız Faruk Özlü Elazığ‘da

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü, anayasa değişiklik paketi referandum kampanyası çalışmaları kapsamında Elazığʹa geldi.
  Türkçe