• Tolga Ağar: ‘Tespitlerimizi yaptık, bana güvenin’

  16 senelik ak kadroların özel sektörün Elazığ'a gelmesi için gerek teşvik yatırımları gerekse altyapı hazırlıkları, tren hatları, kara yolları bununla ilgili bütün çalışmaların bittiğinin altını çizen AK Parti Elazığ Milletvekili adayı Zülfü Tolga Ağar, “Ben yatırım getireceğim. Özel sektörde var olmuş bir işadamıyım. O yüzden siz bana güvenin.” dedi.
  Türkçe
 • MEHMET AĞAR’DAN SEÇİMLERE İLİŞKİN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

  Adalet ve İçişleri eski Bakanı Mehmet Ağar, ülke genelinde 23 Televizyon kanalında ortak yayınlanan Seçim Özel Programına konuk oldu. Programda 24 Haziran seçimlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Mehmet Ağar, Türkiye’nin son dönemlerde ciddi tehlikelerle karşı karşıya bulunduğunu, bu süreçte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacağını ve destekleyeceğini vurguladı.
  Türkçe
 • ‘Halkımızın yoğun ilgisi bizleri sevindiriyor’

  Adalet ve Kalkınma Partisi teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut beraberindeki AK Parti heyetiyle birlikte ilçe ve beldelerde bayramlaşma programlarına katıldı.
  Türkçe
 • Keban’da Ramazan Bayramı

  Keban ilçesinde, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.
  Türkçe
 • Elazığspor taraftar grubu milletvekili Metin Bulut’u bağrına bastı

  Yol yemez taraftar grubu lideri Erdal Çiçek: 'Elazığspor’un gerçek taraftarı burada biz birilerinin taşeron grubu değiliz'
  Türkçe
 • 6. OLAĞAN KONGREMİZ CUMHURBAŞKANIMIZIN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın da katıldığı Elazığ Ak Parti İl Başkanlığı 6. Olağan Kongremiz muhteşem bir coşkuyla gerçekleşti.
  Türkçe
 • Gürgöze’den Elazığlılara Teşekkür

  AK Parti Elazığ İl Başkanımız Ramazan Gürgöze, Başbakanımız Binali Yıldırım’ın gerçekleştirdiği Elazığ ziyaretinden çok büyük bir memnuniyetle ayrıldığını ifade ederek, ziyaret kapsamında gerçekleşen her programda Başbakanımız Binali Yıldırım’a gösterilen yoğun ilgi, coşku ve sevgi gösterisinden dolayı tüm Elazığlılara teşekkür etti.
  Türkçe