• ×

  İlçe Başkanı

  CEMAL BABÜR

  Sivrice

  01/05/1964 sivrice doğumluyum ilk orta ve lise öğrenimimi sivricede bitirdim. Elazığ adliyesinde çalışmaktaydım 2009 yılında elazığ adliyesinden emekli oldum. Sivricede ikamet etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  GÖKMEN SANCAR

  Alacakaya

  1977 gulaman doğumluyum bekar serbest çalışmaktayım siyasi parti çalışmam adalet ve kalkınma partisinin gençlik kolları başkanlığıyla başlayıp ilçe başkanı olarak devam etmekteyim

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASBİ ERGİNÖZ

  Palu

  1988 DOĞUMLUYUM.AILEM ASLEN TARHANA KÖYÜNDEN OLUP SONRAKI SÜREÇTE KASIL KOYÜNE TAŞINMALARI SONUCU BEN KASIL KOYUNDE DOĞDUM.5 YAŞINDAN İTİBAREN PALU DA YAŞIYORUM.12 YAŞINDAN ITIBAREN BABAMIN YANINDA ESNAFLIK HAYATINA BAŞLADIM.İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ PALU DA TAMAMLADIM 2008-2012 YILLARINDA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİNDE SINIF ÖĞRETMENLİĞİNİ OKUDUM İLÇEMİZDE KURUCUSU OLDUĞUM AİLE ŞİRKETİNDE YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI YAPMAKTAYIM.2013-2017 YILINDA ERZİNCAN ÜNİVERSİTE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK OKUDUM.2017 YILINDA KAYIT YAPTIĞIM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA DEVAM EDİYORUM.ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA GÖREV YAPTIM.2016-2017 YILLARINDA PALU ORTAOKULU OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLIĞINI YAPTIM.2014 YILINDA AK PARTİ ÜYESİYİM 2014-2017 YILLARINDA AK PARTİ PALU GENÇLİK KOLLARI SİYASİ HUKUK İŞLERİ BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTTÜM 6. OLAĞAN KONGREDE İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSNİ KALKAN

  Baskil

  0351955 yılında baskil de doğdu.Eskişehir Anadolu üniversite si eğitim ön lisans mezunu. Baskil yatılı orta okulu müdürlüğünden emekli oldu. Evli 3 kız 2 erkek babası. İkamet ettiği mustafa demirel mahallesinin sevilen ve sayılan bir ailesi ne mensubudur.0222013 yılında partiye üye oldu.partide yönetim kurulu üyeliği ve şu anda aktif olarak ilçe başkanlığı görevini yürütmektedir. Toparlayici her kesimden kişiler le muhatap olmasından dolaylı her kesimin taktirini toplamıştır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MAHMUT DEMİR

  Maden

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET KAYĞUN

  Karakoçan

 • ×

  İlçe Başkanı

  MÜRSEL AYHAN

  Ağın

  53 yaşındadır. Lise mezunudur. 30 yıldır çiftçilik yapmaktadır.2002 yılına kadar refah partisinin ilçe yönetiminde görev aldı. 2014 yılında AK Parti ilçe başkanlığı görevine atandı.Halen görevine devam etmektedir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NADİR GÜLŞEN

  Arıcak

  1954 PALU DOĞUMLU, İLK ORTA VE LİSEYİ ARICAKTA OKUDU, EMEKLİ OLDUKTAN SONRA 2013 YILINDA AK PARTİ AİLESİNDE İLK OLARAK İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTI. DAHA SONRA ARICAK İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ. HALEN BU GÖREVİNE DEVAM ETMEKTE OLUP EVLİ 5 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMER FARUK ÇELİK

  Merkez

  23.08.1983 Elazığ -Merkez doğumlu.2003 yılında girdiğim ÖSS sınavında tercihim olan Yakın Doğu Hukuk Fakültesini Burslu olarak kazandı.2007 yılı Eylül ayında Ankara üniversitesi Hukuk Fakültesinden denklik belgesini alarak mezun oldu.2011 yılından bu yana aktif siyaset içerisinde yer almaktadır.Serbest avukatlık yapmaktadır.6.Olağan kongresiyle birlikte Ak parti merkez ilçe başkanlığı görevini yürütmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Orta düzeyde ingilizce bilmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  VAHAP GÖK

  Kovancılar

  1976 KOVANCILAR DOGUMLUYUM.lise yı elazığ ataturk lisesinde tamamladım.ticaret ile ugraştım.birçok ticeri işlerde görev aldım.aynı zamanda ülkebir avm olarak devam etmekteym.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YUSUF DEMİR

  Keban

  1956 Keban doğumluyum.İlk,orta ve lise tahsilimi Keban'da tamamladım.Yüksek tahsilimi Kırşehir Eğitim Enstitüsü'nde tamamladım.Sırasıyla Rize,Bayburt,Ordu ve Keban'da 32 yıl öğretmenlik ve idarecilik yaptıktan sonra emekliye ayrıldım.Evli ve 3 çocuk babasıyım.