• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULKADİR ŞAŞTIM

  Palu

  01.03.1962 PALU DOĞUMLUYUM İLKÖĞRETİM VE LİSE ÖĞRENİMİMİ PALU'DA BİTİRDİKTEN SONRA 1980 YILINDA İLÇEDE TİCARET YAPMAYA BAŞLADIM 2002 YILINDA AK PARTİ PALU İLÇE TEŞKİLATI KURUCU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE 9 YIL TEŞKİLATTAN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIKTAN SONRA PARTİMİZİN 2012 YILI 4.OLAĞAN KONGRESİNDE İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİM HALEN İLÇE BAŞKANLIK GÖREVİNE DEVAM ETMEKTEYİM. EVLİ 5 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYHAN AKBABA

  Karakoçan

 • ×

  İlçe Başkanı

  CAHİT GAZİOĞLU

  Kovancılar

  1969 Yılında Kovancılar'da doğdum.İlk Orta kovancılarda Lise tahsilimi ise elazığ'da tamamladıktan sonra 1995 yılında Fırat Üniversitesi mühendislik Fakültesi jeo muh bölümünden mezun oldum. 1995 yılından itibaren özel sektörde vardiya muh. ve şantiye şefi olarak çalıştım 2000 yılından beri kendi iş yerimde görev yapmaktayım ak partide seçimlerde okul sorumlusu ve mahalle yönetim kurulu olarak görev yaptım 2012 yılından beri ak parti üyesiyim 01.11.2013 yılında atama ile kovancılar ak parti ilçe başkanlığına atandım 13.11.2014 tarihinde ve 19.08.2017 tarihinde yapılan kongrelerde ilçe başkanı olarak seçildim. halen bu görevime devam etmekteyim.evli ve üç çocuk babasıyım aile olarak 2002 öncesi MSP Refah partili olarak bilinmekteyiz.

 • ×

  İlçe Başkanı

  CEMAL BABÜR

  Sivrice

  01/05/1964 sivrice doğumluyum ilk orta ve lise öğrenimimi sivricede bitirdim. Elazığ adliyesinde çalışmaktaydım 2009 yılında elazığ adliyesinden emekli oldum. Sivricede ikamet etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  GÖKMEN SANCAR

  Alacakaya

  1977 gulaman doğumluyum bekar serbest çalışmaktayım siyasi parti çalışmam adalet ve kalkınma partisinin gençlik kolları başkanlığıyla başlayıp ilçe başkanı olarak devam etmekteyim

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSNİ KALKAN

  Baskil

  0351955 yılında baskil de doğdu.Eskişehir Anadolu üniversite si eğitim ön lisans mezunu. Baskil yatılı orta okulu müdürlüğünden emekli oldu. Evli 3 kız 2 erkek babası. İkamet ettiği mustafa demirel mahallesinin sevilen ve sayılan bir ailesi ne mensubudur.0222013 yılında partiye üye oldu.partide yönetim kurulu üyeliği ve şu anda aktif olarak ilçe başkanlığı görevini yürütmektedir. Toparlayici her kesimden kişiler le muhatap olmasından dolaylı her kesimin taktirini toplamıştır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET DEPREM

  Maden

  1956 MADEN DOĞUMLUYUM.ILK,ORTA VE LISE TAHSILIMI MADEN'DE YAPTIM.1974 YILINDAN BERİ ESNAFLIK YAPMAKTAYIM.EVLI VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM.1989'DAN BERI ESNAF VE SANAATKARLAR KOOP. BAŞKANLIĞI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MÜRSEL AYHAN

  Ağın

  53 yaşındadır. Lise mezunudur. 30 yıldır çiftçilik yapmaktadır.2002 yılına kadar refah partisinin ilçe yönetiminde görev aldı. 2014 yılında AK Parti ilçe başkanlığı görevine atandı.Halen görevine devam etmektedir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NADİR GÜLŞEN

  Arıcak

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMER FARUK ÇELİK

  Merkez

  1983 Elazığ doğumlu.Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk fakultesi lisans mezunu.2011 yılından bu yana aktif siyaset içerisinde.serbest avukatlık yapmaktadır.Abdullahpaşa ve cumhuriyet mahallesinde seçimde aktif olarak görev yapmaktadır.6.Olağan kongreyle Akparti merkez ilçe başkanlığı görevi verildi.Evli 1 çocuk babası

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMER KAYA

  Keban

  1968 yılında Keban’da doğan Ömer Kaya ilk, orta ve lise eğitimini Keban’da tamamlamıştır. Daha sonraki yıllarda sürekli serbest ticaretle ilgilenen Ömer Kaya, 1998-99 yılları arasında Keban ilçesi Fazilet Partisi yönetiminde seçim işleri başkan yardımcılığı görevinde bulundu. 1999-2000 yıllarında Keban Kaymakamlığı vakıf mütevelli heyeti olarak görev yaptı. 2001 yılında Ak Parti kurucu ilçe başkanlığına atandı. Bu görevine 2008 yılına kadar aralıksız devam etti. Halen Ak Partide siyasi hayatını devam ettirmekte olan Ömer Kaya ayrıca Elazığ ili Keban ilçesi iç suları alabalık üreticiler birliği başkan yardımcılığı görevini yapmaktadır.Birçok dernek ve vakıflarda farklı görevler almış ve şu anda da görevlerini devam ettiren Ömer Kaya alabalık üreticilik ve yetiştiriciliği de yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.